חלומות בעיצוב

היום ההזדמנות האחרונה לשלוח עיצובים לתחרות עיצוב השמלה בפורום אופנה מלאה בתפוז. התחרות נותנת לכן הזדמנות לשנות משהו שכנראה תמיד רציתן. מכירות את זה שאתן רואות שמלה שאהבתן ואתן אומרות “אם רק היה בצבע X” או “אילו היו עושים את זה עם שרוולים” או “במחשוף אחר” וכן הלאה? ובכן זה קורה לכולנו כי אנחנו שונות בטעמנו האישי, במבנה גופנו ובצרכים האסתטיים שלנו. התחרות בעצם מציעה לשמלה הנבחרת (יש תקנון, זה לא תחרות פופולאריות) הזדמנות להדגם, להתפר ולהמכר בחנות בוטיק שאוהבת קימורים Uka Mae בדיזינגוף סנטר.

קודם כל אני רוצה להגיד ליוזמי התחרות תודה על ההזדמנות וכל הכבוד על העשייה.

זה ללא חוכמה לשבת בחיבוק ידיים ולהעביר ביקורת על כמה שהאופנה לא עונה על הצרכים של נשים בשלל רחב של מידות. אבל ביקורת מעולם לא קידמה אף אחת לשום מקום. לקחת את זה צעד קדימה ואשכרה לעשות משהו בנידון זה כבר הרבה יותר קשה. ואם לומר את האמת בשביל לשנות משהו באמת לא מתחילים במהפכה. צריך צעדים קטנים שמתגברים ומתחזקים ככל שמתקדמים ומביאים לשינוי מהותי אמיתי. אז במקום להתלונן על כך ש”אין לי מה ללבוש” ו “שום דבר לא מתאים לי” קחו אחריות ותעלי את הביקורת לשיחה נוקבת עם אותה אישה נפלאה שיכולה לעשות משהו בנידון. עם עצמך! ועצבי לך משהו בנידון!

העיצובים שלי מבוססים על השיטה שלי להקניית קוים למראה מחמיא ולכן הם יחמיאו לרב מבני הגוף. כל השמלות מיועדות ליצור אשליות אופטיות מצרות ומטשטשות וליצור תחושה של שעון החול.

הציור הטכני שלי לוקה בחסר, אבל לדעתי זה מספיק כדי שהתדמיתנית תבין את כוונת המשוררת (הרבה נשים חושבות שמה שאני עושה נקראה תדמיתנות אבל למעשה תדמיתנות זה מקצוע טכני שמהותו יצירת גזרות מתוך עיצובים).

אם אהבתם את העיצוב אבל חסרים לכם שרוולים, דמיינו את השמלה עם שרוולון או בלייזר. אם אהבתם את העיצוב אבל השמלה ארוכה לכן, דמיינו כיצד תראה אחרי המכפלת הנכונה שתעשו לה. אם היא קצרה לכם דמיינו אותה עם קומבניזון מתחת שמאריך וגם נותן תוספת מעניינת של טקסטורה שמעשירה את המראה. בהתאם לשיטה שלי, כל פריט יכול להלבש גם במראה יום וגם במראה ערב, גם לחורף וגם לעונה חמה יותר. הכל בהתאם לשילובים הנכונים. את התושייה הזאת אני מזמינה אתכן לגלות גם עם הפריטים שכבר נמצאים ברשותכן כדי להוציא את המקסימום מהמלתחה הקיימת.

אם את בנאדם פרטי שחפצה בעיצוביי, את רשאית להשתמש בהם לשימושך האישי. מקווה שתחרשי ותהני. אם את רוצה לעשות בהם שימוש מסחרי, נא לפנות אליי במייל.

לחברותיי בתפוז, מזמינה אתכן להגיב על עיצוביי בתחרות עצמה כדי שאולי  אזכה לראות דגם שלי נתפר.

כמה מרוויחה סטייליסטית אישית?

עוד רגע יום העצמאות ועבורנו הוא תמיד מסמל את המסע שעשינו לעבר עצמאות כלכלית אמיתית. להיות סטייליסטית אישית זה לא משהו שחלמתי עליו מילדות. זה

הלוחשת חוזרת!

בחודש האחרון, בעוד רובכן התעטפתם בשכבות חורפיות (ותודה וברכה לאל הגשם), אני עטיתי את אופנת אמא-במשרה-מלאה עם כתמי נזלת על טרנינגיי וקיא משוח בשערי. אחרי

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.