המלצה של אירית מגורה

רביד ואיילת,

אני רוצה שתדעו שבשבילי סטייל גורו זה לא רק איפה-שלמדתי-סטיילינג אלא זה בית שבו למדתי מה זה לפרגן-ומכל הלב, מה זה לתת-וביד רחבה, מה זה לחייך לעצמי ולעולם- בפה מלא.

סטייל גורו זה בית הספר ללימודי סטיילינג הכי מקצועי, רציני ומקיף שיש, וגיליתי את זה אחרי בדיקה ״ייקית״ ויסודית כפי ש אני יודעת ולכן נרשמתי ועד היום אני ממליצה בחום לכל מי שרק שואלת אותי אם והיכן למדתי סטיילינג.  אם עד לפני שנה היו אומרים לי שאני אעמוד יום אחד ואעביר סדנת סטיילינג בפני 25 נשים-לא הייתי מאמינה בחיים!!!!

אז זהו שכן!

התחלתי לעסוק בסטיילינג רק 3 שנים (!!!) אחרי שלמדתי בקורס המקצועי בסטייל גורו. יום אחד פשוט נמאס לי מהעבודה המשרדית שלי, התקשרתי לרביד ואמרתי לה שהחלטתי שזה הזמן שלי להיות סטייליסטית ומה היא ענתה לי: ״נו באמת מזל טוב הגיע הזמן סופסוף..״ כאילו שהיא ידעה שהשיחה הזאת תגיע מתישהו, וישר נתנה לי 3 תאריכים להגיע לבית הספר ולהצטרף לכמה שיעורי ריענון ולסדנה מדהימה של ״איך להמציא סדנה״ שהעבירה מרצה אורחת. בסדנה הזו קבלתי כלים מקצועיים מדהימים של איך לעמוד מול קהל ואיך לבנות את התכנים שלי ב 10 שלבים פשוטים ועשתה לי המון סדר בראש. אחרי זמן לא קצר של תכנון ותרגול השקתי את הסדנה הראשונה והמעולה שלי! לא האמנתי שזה קורה לי!

תמיד אהבתי להתלבש ולהלביש אבל זה ממש לא מספיק-הקורס נתן לי כלים ומונחים מקצועיים ומדויקים לדברים שידעתי לפי חוש ובאופן אינטואיטיבי. שולבו בו הדרכות מקצועיות בנושא שיווק, והתקיימו הדרכות מרוכזות על איך ממש לעשות כסף מסטיילינג. באתר בית הספר יש הדרכות על כל נושא והן פתוחות וזמינות לי עד היום, ואני תמיד יכולה להכנס ולקבל השראה וריענון על החומרים.

רביד נתנה לי המון בטחון בהחלטה ואף עשיתי איתה ליווי אישי עיסקי בצעדיי הראשונים בבניית העסק. היא נתנה לי המון גיבוי וידיעה שהיא איתי ועומדת מאחורי. זו תחושה מעולה שמשהי תותחית כמוה מאמין בי.

אבל באמת שיותר מכל, סטייל גורו זה המקום שבו למדתי כמה שפע יש, וכמה מחברותיי ללימודים שהפכו לסטייליסטיות מצליחות בפני עצמן יודעות לתת לי בעת הצורך עזרה, ייעוץ, רעיונות,ביקורת ובעיקר מילה טובה-זה ממש לא מובן מאליו..

ולראייה הרמנו, 5 סטייליסטיות בוגרות הקורס, אירוע מכירת בגדים שעוד הצלחתו מהדהדת וכל מאות הנשים שהגיעו שנהנו וציינו כמה מדהימות אנחנו ואיזה אנרגיות הבאנו איתנו ורק מחכות לאירוע הבא שנפיק. על האנרגיות האלה יש חותמת ענקית של סטייל גורו.

זו המורשת והגנטיקה של רביד ואיילת בלי שום ספק. כי אתן לימדתן אותנו שיש מספיק והרבה בשביל כולן.

אירית מגורה- סטייליסטית אישית יצירתית

אנחנו “מכירות” כבר כמה שנים. עקבתי אחריכן המון זמן, שתיתי בצמא את מה שיש לכן להגיד, נרשמתי לכל מדריך שהכנתן וצפיתי בכל סרטון שצילמתן. לקח לי זמן להתבשל ולהבין שמה שאני באמת רוצה זה את הקורס הכי מקיף שלכן.

לא חשבתי בכלל שאעבוד כסטייליסטית, אחרי הכל יש לי מקצוע. רציתי בזה לעצמי, ללמוד עוד ופשוט לתת לעצמי מתנה.

קיבלתי פי אלף ממה שציפיתי.

קיבלתי את עצמי מחדש, קיבלתי יכולת ללמד נשים לאהוב את עצמן, קיבלתי כוחות לעמוד מול עצמי ומול החברה ולהעיז לצעוק את התשוקה שלי בקול. קיבלתי שיעור לחיים. הבנתי שאני רוצה ללמד את הילדים שלי להעז לצעוד בעקבות החלום שלהם בלי להתחשב בסביבה. קיבלתי כוחות לאטום אוזניים מול קולות שמנסים להוריד את הבטחון שלי  בעצמי. קיבלתי המון המון.

וחוץ מהמתנות האלה לעצמי קיבלתי הרבה כלים פרקטיים שאיפשרו לי לקפוץ למים בקלות ופשוט להתחיל. אני מרגישה שזה לגמרי תלוי בי, ככל שאשקיע יותר אקבל יותר.

אני לא אבודה, אני יודעת איך להמשיך מכאן. אני כבר עובדת בתור סטייליסטית בכיף, נהנית לחשוב על רעיונות ומיזמים נוספים ומאמינה שעוד המון טוב לפניי.

אז תודה לכן על התהליך שעברתי בעזרתכן, על הידע, על תובנות משנות חיים וגם על ההכרה.. כי למרות שאני כבר עמוק בפנים, תחרותית שכמוני אוהבת גם את הטייטל “מצטיינת הקורס” ושמחה בו מאוד..

מחכה כבר לעבוד איתכן,