המלצה של חן כהן

קוראים לי חן כהן ואני סטייליסטית אישית, למה כל כך חשוב לי לציין את זה כבר בתחילת המכתב, זה בגלל שבזכות איילת ורביד יש לי את האומץ לקרוא לעצמי סטייליסטית.

לא בגלל שחשבתי שאין לי את מה שנדרש בשביל להיות סטייליסטית אלא בגלל שידעתי שחסר לי מידע וגם ניסיון אמיתי בשטח בשביל לזרוק את זה ככה באוויר, אני מכבדת ואוהבת מאוד את המקצוע הזה ולכן היה לי חשוב לחפש מקום שישלים את כל מה שחסר לי בשביל שאני אוכל באמת לומר זאת בפה מלא.

הגעתי לסטייל גורו אחרי שנתקלתי בהן במקרה בפייסבוק, אמנם הכרתי את שמותיהן של איילת ורביד עוד לפני שהכרתי את בית הספר אבל בתור מישהי שמגיל מאוד מאוד צעיר נמשכה לסטיילינג היה חסר לי מקום שמלמד נטו על סטיילינג אישי.

וכאן אני רוצה לספר קצת על הניסיון האישי שלי –

לפני שהגעתי לסטייל גורו, למדתי בבית ספר אחר לסטיילינג, בית ספר שמתפאר בשם שלו ובאיכות שלו ואם לומר את האמת התוצאות לא נראות בשטח.

הגעתי בשמחה ללימודים, עשיתי את כל מטלות הקורס  אבל הרגשתי שיש דברים שחסרים לי ושבית הספר הגדול והמוכר לא מספק את הסחורה בשטח.

שני הקורסים חפפו אחד לשני בחומר, למרות ששניהם פנו לקהל מעט שונה, ההוצאות על כל מטלה ועל מטלת הסיום הכבידו עליי מאוד והדובדבן שבקצפת היה שהיחס מחלק מהמרצים היה פשוט מעליב, כשמגיע אלייך סטייליסט מוכר ומדבר אלייך בזלזול כאילו נרשמת לחוג במתנ”ס הקרוב לביתך לא בדיוק גורם לך להרגיש כאילו עובדים קשה בשביל להוציא אותך לשוק העבודה.

אני יכולה להמשיך לדבר עוד ועוד על הניסיון המר מאותו המקום, לעומת זאת, אני מעדיפה לספר למה כן נרשמתי לקורס של סטייל גורו.

אחרי שהבנתי שחסרים לי כלים בשביל לעסוק בסטיילינג אישי באופן מקצועי ואחרי שהתחיל לבעור בי הרצון להתעסק בזה כעבודה לכל דבר ועניין החלטתי לחפש בית ספר אחר ואז הגעתי לאיילת ורביד ורק שתיהן יכולות לספר כמה חפרתי להן במשך שנתיים עד שנרשמתי לקורס שבו אני משתתפת עכשיו.