איפה להתחיל?

אז מה כותבים בפוסט ראשון?

אני מניחה שמתחילים מהתחלה…

אני רביד, בת 29 , מעצבת רב תחומית, כרגע בעיקר סטייליסטית אישית.

אני בעצם עושה סטיילינג אישי מגיל 15 בערך. רק שאז לא קראו לזה סטייליסטית, אלא בעלת עין חדה וטעם טוב. כשחשבתי להתחיל להתרכז בסטיילנג בצורה מקצועית, רציתי להכיר את הנפשות הפועלות בתחום, לראות מה קיים בשוק והאם וכיצד אוכל להציע מוצר טוב יותר . אז פניתי לידידי הטוב גוגל, כמובן. גיליתי שהמילה סטיילינג /סטייליסטית מתחברת בעיקר תרבות ה”סלבס” והרייטינג; מה נינט לבשה ולאן, מי מתלבש כמו בסטיונר בשוק ומי מספיק שיק בשביל משטרות האופנה למניהם. זה הטריד אותי בדיוק כשם שמטרידות אותי פרזנטוריות כחושות למראה של חברות אופנה המתיימרות לייצר אופנה לנשים (אבל זה כבר דיון לפוסט אחר). רובנו לא מפזרים אבק של כוכבים היכן שאנחנו צועדים וגם אין לנו פילטר חיצוני של פוטושופ להחליק הצלוליטיס ואפעס, איכשהו יש עדיין נשים בימינו שמעיזות להוציא את הראש מהבית (לפעמים בלי הדלי על הראש)…  המחשבות האלה נתנו לי את הדרייב ואת החיזוק שאני בכיוון הנכון.

אז הבלוג הזה יעסוק בסטיילינג איישי, מבני גוף ומבני פנים, הרבה טיפים, רעיונות יצירתיים, רשמים אישיים והגיגים (קשורים ולא קשורים)

טריני וסוזנה , הגורואיות של סטיילינג במלתחה האישית, מהוות בנתיים את ההשראה לשם הבלוג (ע”ש התוכנית What not to wear) עד שאחשוב או שמישהו יציע שם קולע לבלוג הזה (אני מקווה שזה יקרה כי לזמני אצלי יש נטייה להשאר קבוע)

[גם את יכולה] להיות סטייל גורו

מאמינות שיש מקריות? אני לא… ביום ראשון עשינו סדר במשרד ונתקלתי בחומרים מקצועיים שלי מלפני 10 שנים. חומרים ששימשו לבניית מצגות, לעבודה עם לקוחות ,

לפוסט הזה יש 2 תגובות

 1. aשלום רביד!

  עאני סטודנטית לתולדות האומנות והיסטוריה באוניברסיטת תל אביב, ומכורה כפייתית לקניות ואופנה.

  קקשה להסביר בכמה משפטים עד כמה לבגדים ובאביזרים יש חלק חשוב בחיי, לדוגמא, אחד החלקים האהובים עליי ביום הוא לבחור מה ללבוש בבוקר(כשלחלקנו זהו החלק השנוא ביותר)

  חזרתי כרגע מביקור בניו יורק(בה אני מבקרת למשך כמה חודשים פעם בשנה) והיא הנחתה עליי השראה שאני חייבת לעשות משהו עם התחביב/התמכרות הזאת. מצאתי את עצמי מייעצת(ובהצלחה) לכל מי שהיה מסביבי והתגובות היו נלהבות!

  אז חשבתי…איך אפשר להתחיל לעשות עם זה משהו? אולי תוכלי לתת לי כמה עצות? אולי את זקוקוה לאסיסטנטית נלהבת?

  אשמח לכל תשובה!

 2. תודה רבה על האתר הנחמד, אהבתי.

  גם אני מזמינה אותך להכנס לבלוג שלי

  ולקרוא את ספר השירה הראשון שלי:

  המאהבת של האמת – אופנת השירה היפה

  90 שירים נוקבים סוראליסטים וציוריים של חיפוש אחר החופש המשמעות והיופי שבהלך

  החיים המתרחשים בכמה עולמות.

  באהבה ושמחה, רחל לוריא

  http://tinyurl.com/ckds5a

כתיבת תגובה

סגירת תפריט

כבר הולכת?

אל תלכי בלי לקבל מאיתנו
במתנה קורס סטיילינג אונליין
הרשמה זריזה והשיעור הראשון כבר אצלך במייל
אחרי הקורס תמשיכי לקבל מאיתנו טיפים בסטיילינג והצעות מיוחדות.

אם לא בא לך תמיד תוכלי להסיר את עצמך מרשימת הפינוקים שלנו