[גם את יכולה] להיות סטייל גורו

מאמינות שיש מקריות? אני לא…
ביום ראשון עשינו סדר במשרד ונתקלתי בחומרים מקצועיים שלי מלפני 10 שנים. חומרים ששימשו לבניית מצגות, לעבודה עם לקוחות , חומרים שלימים הפכו לשיטת סטייל גורו כפי שרבות מכן מכירות אותה באמצעותנו או באמצעות סטייליסטיות שהכשרנו.

למה זה סימבולי בעיניי?
כי מכל החגים וכל הקלישאות שמלוות אותם, זה שהכי מדבר אליי בתור מי שעשתה מהפך מקצועי לפני מעל לעשור הוא שיצאתי מעבדות לחירות.

הפסקתי ללכת לעבודה בעיניים כבויות והדלקתי בעצמי את הניצוץ שלי בקרבי ובקרב נשים נוספות. התחלתי לחיות.

לראשונה בחיי למדתי שעבודה זה כיף וכשאת עושה  את מה שאת אוהבת זה בכלל לא מרגיש כמו עבודה.
אז הכרטיסיות הללו כבר לא מעודכנות ובטח שהן לא שימושיות אבל עליהן אני לא יכולה לוותר.

הן מסמלות עבורי את כוח הנחישות שהיה בי לעבור ממשרה בטוחה וחלומית כשאשת יח”צ במשרד מוביל למקצוע שבער בי מבפנים והיווה עבור אנשים מבחוץ סימן שאלה (מה זה סטיילסטיות אישית? איך תרווחי מזה כסף? מי צריך?)
אבל אותה תשוקה שבערה בי מבפנים להלביש נשים בצורה שתחמיא להן, שתוציא את מי שהן החוצה לא עצרה – ועם הכרטיסיות האלה התחלתי את הקריירה שלי כסטיילסטית אישית.
בעצם כל אחת מתחילה מאיפשהו.

לכל אחת מאיתנו יש חלום שבוער בה מבפנים ומגיעים שדונים קטנטים שמכבים את אותו החלום, ומעלים את כל החששות החוצה.
אז אני כאן כדי להזכיר לך שהכל אפשרי – אולי עכשיו העשיה שלנו נראית גדולה ובלתי אפשרית – אבל גם אנחנו התחלנו מכרטיסיות כתובות בכתב יד ומילים מודגשות במרקר.
וגם את יכולה.

אם גם את חולמת להיות סטיילסטית אנחנו מזמינות  אותך להצטרף לקבוצה הסודית שלנו
[גם את יכולה] להיות סטייל גורו.
ביום שלישי 18.4 אנחנו נתחיל פעילות מיוחדת במיוחד לכל מי שרוצה לקחת את התשוקה לאופנה לרמה הבאה (ואולי אפילו להרוויח מזה כסף)!
בינתיים הכנסי לקבוצה והציגי את עצמך. אנחנו מחכות ?

http://bit.ly/2oOKhZC

צרכנות נבונה וטרנדים של העונה

בתוכנית כלכלית להדיוטות סיפרו השבוע שמחיר הכותנה מאמיר לגבהים שטרם נראו כמותו בבורסות העולם. משום מה, זה עשה לי הגיון .עם הגידול באוכלוסיה והעליה ברמת

איך לשדרג טי שירט ישנה?

טי שירט מגניבה יכולה להשתלב מצוין עם הפריטים הכי נשיים – נעלי עקב או חצאיות מתנפנפות… צפי בסרטון ותלמדי איך אפשר לשדרג חולצת טי שירט

איך יודעים שהגיע הסתיו?

כשהחנויות מתמלאות במעילים וסריגים בלי קשר לטמפרטורה ואחוזי הלחות בחוץ, כשהנחליאלי לובש שכבות…. כשהגיליון החדש של ווג עבה במיוחד… כל השנה אני מחכה בערגה לגיליון

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.