איך ללבוש סקיני בצורה מחמיאה (אפילו עם יש לך ירכיים )

אנחנו ממש זוכרות את כניסתו של טרנד הסקיני לחיינו לפני כמעט עשור.

אנחנו זוכרות את הפרצופים המבועתים של לקוחותינו כי האינסטיקט שלנו הוא לדעת מה באמת טוב בשבילנו ומה לא…

והמכנסיים הללו, כל כך צמודות.. כל כך מדגישות.. איך אפשר בכלל לבוש אותן??

אז כמו כל טרנד, בסוף הוא “גדל עלינו” כך פועלים כוחות האופנה. אנחנו כל כך מתרגלות לראות את הטרנד ולאט לאט מתחילות להשתכנע שזה דווקא כי יפה.

אני יודעת שפה יש כמה קוראות שלא יסכימו ואפילו חושבות לעצמן: “מה פתאום? אני לא מושפעת מטרנדים” אבל האמת היא שאין לך דרך לא להיות מושפעת מטרנדים, אפילו אם את לא מודעת לזה.

או כמו שהייטיבו התסריטאים לנסח עבור דמותה של מריל סטריפ בסרט השטן לובשת פראדה:

This… stuff’? Oh. Okay. I see. You think this has nothing to do with you. You go to your closet and you select… I don’t know… that lumpy blue sweater, for instance because you’re trying to tell the world that you take yourself too seriously to care about what you put on your back. But what you don’t know is that that sweater is not just blue, it’s not turquoise. It’s not lapis. It’s actually cerulean. And you’re also blithely unaware of the fact that in 2002, Oscar de la Renta did a collection of cerulean gowns. And then I think it was Yves Saint Laurent… wasn’t it who showed cerulean military jackets? I think we need a jacket here. And then cerulean quickly showed up in the collections of eight different designers. And then it, uh, filtered down through the department stores and then trickled on down into some tragic Casual Corner where you, no doubt, fished it out of some clearance bin. However, that blue represents millions of dollars and countless jobs and it’s sort of comical how you think that you’ve made a choice that exempts you from the fashion industry when, in fact, you’re wearing the sweater that was selected for you by the people in this room from a pile of stuff.

via GIPHY

בחזרה אלינו…

אז אחרי שהתרגלנו לטרנד ואף למדנו לחבב אותו, חשוב גם להודות על האמת שהוא באמת לא יתאים לכל אחת ובפרט לא יחמיא לבעלות מבנה גוף משולש. מבנה בו הירכיים רחבות ביחס לשאר הגוף .

ועדיין, אנחנו מאמינות שלהראות הכי רזה שאפשר זה ממש לא ערך עליון כשאת רוצה להתלבש ולהביע את עצמך באמצעות הבגדים ולכן ארזנו כמה טיפים חשובים לסרטון הזה

כדי שתוכלי ללבוש, גם את, ג’ינס סקיני בצורה מחמיאה.

סקרניות לאללה לקרוא מה חשבת על הסרטון, אז אל תשכחי להשאיר לנו תגובה על הפוסט.

נצנצים עלייך,

רביד ואיילת

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. רעות האס

    אשמח לקבל טיפים למבני גוף נוספים.. לי אין אגן רחב במיוחד אבל יש בטן שלא חזרה לעצמה אחרי הלידות. מה אתן ממליצות במקרה כזה?

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.