fbpx

תהליך ליווי סטילינג
אישי מעשי

במשך 45 יום עם מאמנת סטייל STYLE COACH

שתלמד אותך לפתח סגנון לבוש שמתאים לך, מחמיא לך ומבטא את מי שאת, וגם תדריך אותך תכל’ס איך להתלבש בהתאם לסגנון הזה
מעניין אותך?
השאירי פרטים

תיכף נסביר לך איך זה עובד,
אבל קודם כל אנחנו רוצות להרגיע אותך:

את פשוט עוד לא יודעת איך להתלבש בצורה שמבטאת אותך
זה לא אומר עלייך כלום!

את לא משעממת. ואת לא דודה. ואת לא חסרת ברק.
ואת לא אפרורית ואת לא סתמית, ואת גם לא שקופה.

וזה בסדר, כי סטייל אישי זה משהו שאפשר ללמוד לפתח
רק שאף פעם לא לימדו אותנו לעשות את זה…
והכי חשוב זה פתיר. זה בדיוק מה שאנחנו עושות ב”סטייל קאוץ” עם נשים מדהימות כמוך.

וכשפיתחנו את תוכנית ליווי הסטיילינג האישית Style Coach

אותך בדיוק ראינו לנגד עינינו
אישה מעניינת, חכמה, יצירתית,
שלא יודעת איך לבטא את זה בלבוש שלך

ואת זה אנחנו הולכות לשנות.
 

איך זה עובד?

זה סגר לי את הפער
בין מי שאני בפנים ואיך שהתלבשתי

התהליך בנוי מ 4 אלמנטים שהשילוב
ביניהם יבטיחו את ההצלחה שלך

מפגשי סדנא בסטודיו

פרטים נוספים

בהם אנחנו מעמיקות כל פעם בעיקרון אחד בפיתוח הסטייל האישי שלך

מאמנת סטיילינג שמלווה אותך בתהליך עם פידבק יומי על מה שאת לובשת

פרטים נוספים

כדי לעזור לך לבנות את הסגנון שלך בהדרגה בהתאם לאישיות שלך ולחיים שלך. הפידבק יינתן לך בתוך הקבוצה הפרטית של הקורס.

אימון פרטני בליווי צמוד לפיתוח הסגנון שלך

פרטים נוספים

בקבוצה תקבלי הנחיות לתירגול יומי איך להתלבש בבוקר, בהתאם לשלב בו אנחנו נמצאות בקורס. את הלבוש שלך תצלמי ותעלי לקבוצה וכך תקבלי גם פידבק אישי ומקצועי. שכשאת משתפת תמונה שלך, עם כל המבוכה הכרוכה בכך בהתחלה, את מקבלת דיוקים מקצועיים ממאמנת הסטיילינג שלך ותמיכה מהחברות שלך לקבוצה. הן אלו שנותנות לך אומץ לעשות שינויים ולשחרר הרגלים. הקבוצה האינטימית היא המקום הבטוח שלך להתאמן על השינוי שאת מחוללת בהדרגה בסגנון שלך.

גישה למאגר שיעורי הסטיילינג הגדול בישראל

פרטים נוספים

כדי שתוכלי לחזור על כל התכנים בזמן שנוח לך וכדי שנוכל לתת עוד כלים לפיתוח הסגנון האישי שלך. בשביל זה אנחנו לא חייבות להפגש, יש לא מעט הדרכות שאפשר להעביר אונליין בהדרכות וידיאו קצרות (5-10 דקות כל שיעור)

בוגרות מספרות

אחריות כספית

את לא צריכה למהר להחליט. תתחילי את הליווי ואם תרגישי שזה לא תורם לך תקבלי את כספך בחזרה

שאלות נפוצות

המטרה של הצילום העצמי בתהליך הוא שמאמנת הסטייל שלך תוכל לפגוש אותך כל יום ולעזור לך לדייק את הבחירות והשילובים שאת עושה.

הטכנולוגיה עומדת לשירותנו ומאפשרת לנו להפגש בכל יום לדקות קצרות מבלי באמת להתאמץ להפגש. את לא צריכה לעשות פוזות או להתאפר לצילום הזה, רק להמחיש לה מה לבשת. הקבוצה שלנו מוגדרת כקבוצה סודית המשמעות היא שלא רק שאף אחד שלא נמצא לא יכול לראות את התכנים בקבוצה, אלא אף אחד גם לא יכול למצוא את הקבוצה ולדעת שאת שם. יש לך פרטיות מוחלטת בשיתוף התהליך שלך.

תהליך פיתוח הסגנון שלך הוא אישי מול מאמנת הסטייל שלך. המשוב שתקבלי הוא אישי על כל מה שאת מעלה, שואלת או מתייעצת איתה. מנסיון של מאות לקוחות אנחנו יכולות לספר לך שהנוכחות של עוד נשים יחד אתך בתהליך עוזרת לך לפתוח את הראש לרעיונות, סגנונות, התנסויות ותמיכה מסוג שעוד לא הכרת, אבל על הסגנון שלך את עובדת ישירות מול המאמנת שלך.

הטעות הכי גדולה שרב הנשים עושות כשהן רוצות לפתח את הסגנון שלהן זה לקנות בגדים חדשים. למה זו טעות? כי רב הנשים משתמשות רק ב 20% מהמלתחה שלהן, 80% מהזמן. בתהליך הזה אנחנו קודם כל נעצור להבין איך להשמיש את מה שיש לך בארון, ננתח מה בדיוק אהבת בכל פריט שקנית כדי להבין מהו הסגנון האותנטי שלך שאת הכי מתחברת אליו,

מניסיוננו יש לך הרבה יותר בגדים בארון ממה שאת בכלל מודעת אליהם ומשתמשת בהם. זה משום שאת נוהגת ללבוש שוב ושוב את אותם בגדים באותם שילובים אבל בתכלס זה הכל עניין של הרגלים. במטרה שהתהליך שלך יהיה משמעותי ובאמת יאמן אותך לחזק את הסטייל שלך, גילינו שהדרך הכי יעילה היא לעבוד קודם עם מה שיש, אפילו שלא לא נראה לך כמו הרבה. לכן במהלך החודש הראשון שלך התוכנית לא קונים אפילו פריט אחד

בארון שלך שוכבים אלפי ש״ח לא מנוצלים . אם נתחיל את התהליך שלנו בשופינג, יכול להיות שנחזור על טעיויות עבר. כדי נוכל  לעזור לך לעשות קניות מדוייקות, אנחנו קודם צריכות להבין מה את באמת צריכה שיתאים לסגנון שיצרת לעצמך ויאפשרו לך חופש של רעיונות בשילובים. לכן  קודם נבין יחד איתך מה הסגנון שיתאים לך, והאם יש בגדים בארון שיכולים לשרת את הסגנון שפיתחת ( הניסיון שלנו מראה שכן! יש בגדים בארון שלך שקנית מסיבה מסויימות ואנחנו רוצות קודם להבין איתך למה ואיך לנצל אותם לפני שיוצאים לקניות) 

סטיילינג איכותי הוא תהליך שחייב להתפרש על פני תקופה. כדי להבין לעומק מה באמת ישרת אותך, מה הסגנון שאת מתחברת אליו ואין לפתח את האמירה האישית שלך לא מספיקה פגישה אחת בלבד. זו הסיבה שלקחנו את מפגשי הסטיילינג שלנו ופרשנו אותם על פני תקופה קצרה אך משמעותית כדי שתוכלי לייצר שינוי אמיתי.

מוכנה להתחיל את המסע שלך?

השאירי פרטים בטופס ונשמח לחזור אליך