איך לטשטש את הבטן

אחד הנושאים שעולים הכי הרבה בסדנאות סטיילינג שלנו זה נושא הבטן ובעיקר איך לטשטש אותה.

לכולנו יש בטן. ככה זה.

היא לא רק במרכז הגוף שלנו היא גם המקום שבו אליו אנחנו מקשרים מטען רגשי.

בין אם זה בטן של אחרי לידה, או בטן של גיל או מבנה גוף, לרב הנשים יש יחסי אהבה – שנאה עם הבטן.

העניין הוא שלטשטש את הבטן זה הרבה יותר פשוט ממה שאת חושבת!

בעזרת כמה כללי סטיילינג פשוטים ומודעות למקומות הנכונים וגם את יכולה לאהוב את הבטן שלך.

**חשוב שנארוז את הבטן בצורה נכונה. בעזרת תחתונים גבוהים שאורזים את הבטן גם מקדימה וגם מצדדיה. ואל תיבהלי מתחתוני “הסבתא”- את מוזמנת ללבוש תחתונים גבוהים וסקסיים בו זמנית. ככה גם לא תוותרי על הנשיות שלך וגם תארזי את הבטן בצורה נכונה. כי כשאת לובשת תחתונים נמוכים, רואים את החיתוך שנוצר בבטן גם דרך הבד העבה ביותר.

** הבליטי והדגישי את האיזורים בגופך שאת יותר אוהבת. מישכי את תשומת הלב מאזור הבטן לאזור אחר. לדוגמא עינדי שרשרת סטייטמנט (עם נוכחות) שתמשוך את תשומת הלב לאזור המחשוף או שיער אסוף שימשוך את תשומת הלב. הרעיון הוא שאם תמשכי את תשומת הלב לאזור אותו את רוצה להדגיש – אף אחד לא יראה את הבטן שלך.

** שחקי עם גדלים בפריטי הלבוש. שלבי פריט רפוי עם פריט צמוד. ברגע שתלבשי חולצה שרחוקה מהגוף ורפויה ותכניסי אותה למכנסיים / חצאית שצמודה יותר, תיווצר מעין מדרגה בין הפריטים ולא ישימו לב ששוכנת לה בטן מלמטה.

** הימנעי מחולצות טריקו! לבד הטריקו יש נטייה להיצמד ולכן הוא תמיד יבליט בטן. הוא יעטוף אותה יפה וימשוך את תשומת הלב בדיוק אליה. אז למה לא להימנע? ואם בכל זאת את מאוד רוצה ללבוש טריקו – הקפידי שלחולצה יהיו תפרים צדדיים אלכסוניים שמעט נפתחים ולא בקו ישר.

** לבשי פריט רחב ושלבי אותו עם פריט צר מעליו שיאזן וייתן קוי אורך וטשטוש.

נשמח לשמוע ממך בתגובות אם הטיפים האלו עזרו לך .

בשביל עוד טיפים על טישטוש בטן, התאמת בגדים למבנה הגוף , בניית מלתחה חכמה, מציאת רעיונות לשילובים חדשים ועוד אנחנו שמחות להזמין אותך לסדנת הדגל שלנו , סדנא של 3 שעות בהן תלמדי המון על הגוף שלך והארון שלך ובעיקר על איך שאת מסתכלת על עצמך במראה.

אני רוצה לבוא לסדנא מוזלת!

כתיבת תגובה