“בעירום מלא”

אמנם אין לי טלויזיה (מבחירה) אבל את התוכנית הזאת ציינתי לעצמי לראות.

רבים מכם וודאי ראו או שמעו על התוכנית החדשה של קשת “בעירום מלא”. התוכנית עוסקת בדימוי גופני של נשים ומנסה (עד כמה שאפשר בתוכנית של 40 דקות) לשחרר את הנשים המשתתפות בתוכנית  מכבלי הדימוי החיצוני שלהם בתקווה שילמדו לאהוב את עצמן קודם כל ואחר כך גם לקבל את הגוף שלהם. פורמט טלויזיוני בערוץ מסחרי לא יכול שלא לגרום להרמות גבות ציניות בייחוד כשמדובר בעסקי הנפש, אבל אם ננסה לשים רגע בצד את הציניות (ולי זה קשה, מודה) התוכנית הזאת היא קצת יותר מ”המהפך” של אורנה דץ.

אחד הרגעים הכי משמעותיים לדעתי קרו דווקא בתחילת בתוכנית. אביעד קיסוס ופריה עומדים מול המראה כשפריה לבושה תחתונים ואביעד שואל אותה מה היא לא אוהבת בעצמה. פריה מונה בעיות ואומרת ” הנה, זה בולט( כל הבעיות אותן מנתה), פה ” (מצביעה אל המראה) ואביעד עונה לה בדרכו החיננית “כן. זה בולט, פה” (מצביע על הראש שלה). אני תוהה אם הצוות המקצועי באמת מלמד את הנשים איך להתלבש ולהתאפר ולא רק עשה את זה בשבילה, אחרת זה פשוט עוד תוכנית סינדרלה. אפשר רק לקוות. אם הנשים האלה כן מקבלות את הכלים המקצועיים לעשות זאת בעצמן עבורן, אני הראשונה שתעיד – כן, זה באמת עובד.

נשים שעבדתי איתם שעברו תהליך של שידרוג המלתחה האישית מעידות על שינוי דרמטי שנשאר הרבה אחרי שאני הלכתי… הן נזכרות כמה הן יפות, מביטות במראה לפני שהן יוצאות ונהנות שוב לטפח את עצמן. השינוי הוא לא רק חיצוני. חלק מהעבודה מתייחס לאמיתות שאנחנו אוהבות להזניח. בשביל לעבור שינוי ולשוב ולהרגיש טוב לגביי עצמך צריך קודם כל להתאמת עם מה שיש היום וללמוד להלביש את מי שאת היום ולא את הבחורה שפעם הייתם או מתישהוא תהיו.

New Year, New Career

מקצוע חדש לשנה החדשה.  תמיד ידעתי שיש לי את זה. רק לא הייתי בטוחה  מהו  ה”זה” שלי ואיך אפשר להתפרנס מזה. מסע בזמן עבדתי בעבודה

פורים אחת ושתיים

 הוזמנתי היום למסיבת פורים ואפעס, מאז שסיימתי תיכון לא הקדשתי יותר מידי מחשבה מראש לתחפושת (על אף שפורים הוא בהחלט החג האהוב עליי)  אז החלטתי

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.